Бронювання Online

 1. Ваше Ім'я*
  Введіть Ваше ім'я!
 2. Номер телефону*
  Введіть номер телефону!
 3. Дата заїзду*
  Введіть дату!
 4. Дата виїзду*
  Введіть дату!
 5. Тип номеру*
  Введен недействительный тип данных

Водолікувальні процедури надають на організм складне і багатоаспектний вплив. Основу впливу становить поєднання різних за силою температурного і механічного подразників, які сприймаються шкірою. У шкірі відбуваються первинні реакції на ці дії, що трансформуються потім у реакції багатьох систем організму, перш за все терморегулярной, серцево-судинної, дихальної. 

Вихрова ванна

Вихрова ванна - масаж, що проводиться під водою водяними струменями і вихорами. Покращує кровообіг кінцівок та обмін речовин. Вихрова ванна - масаж, що проводиться під водою водяними струменями і вихорами. Покращує кровообіг кінцівок та обмін речовин. Ванни з травами (деревій, хвощ польовий, ромашка, кропива) - проводяться як з водопровідної, так і з мінеральною водою. Ванна з травами має протизапальну, ранозагоювальну дію, посилює тканинне дихання, сприяє процесу очищення (звільнення організму від шлаків), впливає на центральну нервову систему, викликаючи седативну, або, навпаки, тонізуючу дію, завдяки чому поліпшується настрій, нормалізується сон, з'являється бадьорість , поліпшується мікроциркуляція (місцевий кровообіг), стимулюються процеси обміну речовин та енергетичні процеси в клітинах, виявляється позитивна дія на роботу внутрішніх органів, підвищується імунітет.

Перлинні ванни

Перлинні ванни готуються штучним шляхом. На дно ванни укладається решітка, через яку пропускається повітря, що нагнітається за допомогою компресора. Свою назву ванни отримали в зв'язку з тим, що утворюються великі бульбашки повітря переливаються у ванні подібно перлам Перлові ванни посилюють вплив водних процедур, за допомогою механічних впливів. Перлові ванни - ідеальний засіб для загального оздоровлення і зміцнення захисних функцій організму, зняття стресових станів, тонусу всіх життєво важливих органів. У перлинних ваннах Ви відпочиваєте в наповненій водою ванній; вплив виявляється струменем води з безліччю бульбашок кисню. Відбувається чергування впливу струменів на різні ділянки тіла з гідромасажним ефектом. Спостерігається "бурління" води, яке надає механічну дію на пацієнта. Крім того, відчувається контрастне температурний вплив води (35 ... 36 ° С) і повітря (15 ... 20 ° С). Під час перлинних ванн відбувається збагачення шкіри киснем, стимулюється тканинне дихання, знімаються больові відчуття й ревматичні синдроми, покращується кровообіг, активізується і нормалізується метаболічні процеси, а також підвищується загальний тонус і самопочуття.

Гідромасаж

Гідромасажна ванна служить для рішення багатьох проблем. Дія потужних струменів стимулює і додає тонус тканинам і м'язам; викликає розширення кровоносних судин шкіри і організму в цілому, що сприяє активізації процесу кровообігу, обміну речовин, зниженню ваги. Гідромасажна ванна - панацея від стресів, напруга і краща броня від несприятливого навколишнього середовища. Підводний масаж сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів, прискорює відновні процеси.

Для чого потрібен гідромасаж (підводний масаж).

1. Це швидкий спосіб схуднення і формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень і целюліту, відновлення правильного водного балансу в тканинах. 

2. Служить для стимуляції розщеплювання жирів і підвищення тонусу шкіри і м'язів. 

3. Гідромасаж покращує структуру і колір шкіри, збільшує надходження в неї живильних речовин, насичує клітини шкіри киснем, виводить з організму шлаки і токсини, активізує захисні сили організму. 
4. Підводний масаж видаляє мертві клітини шкіри, шліфуючи її, робить шкіру м'якою, еластичною і молодою. 
5. У теплій воді настає розслаблення тканин, що зводить до мінімуму м'язову напругу під час сеансу масажу і підвищує його ефективність. Підводний масаж знижує рефлекторну збудливість, зменшує схильність до спазмів, дає болезаспокійливий ефект. 
6. Гідромасаж підсилює кровопостачання шкірних покривів і гемодинаміку в цілому, підвищує діурез і обмін речовин, активізує трофічні функції, сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів і набряклою рідини в тканинах. 
7. Водний масаж прискорює процеси відновлення рухових функцій, збільшує рухливість в суглобах кінцівок і хребта. Розм'якшуються і стають більш рухливими рубці та спайки, покращується моторика шлунково-кишкового тракту. 
8. Активізується робота венозної і лімфатичної циркуляції. Гідромасаж укріплює стінки судин, відновлюючи їх еластичність, стимулює ре-абсорбцію зайвої рідини і дренує її по напрямах до природних фільтрів. Ефективно віддаляється застій (стаз), підвищується обмін речовин. 
9. Підводний масаж покращує загальний стан організму, підвищує настрій. З'являється відчуття м'якості, свіжості і бадьорості. 


Показання.
1. Набряки, внаслідок порушення лімфотоку і венозного застою, відчуття «втомлених" ніг. 
2. Набряки після травми. 
3. Порушення трофіки внаслідок поганої мікроциркуляції. 
4. Синдром хронічної втоми. 
5. Захворювання опорно-рухового апарату. 
6. Захворювання перефирического відділу нервової системи. 
7. Порушення жирового обміну (ожиріння). 
8. Дисфункція кишечнику. 
9. Порушення сну, безсоння. 
10. Клімактеричний період. 
11. Целюліт. 
12. Слабкість м'язів, в'яла шкіра. 
13. Відновлення після пластичної хірургії. 
14. Для загальної детоксикації організму. 
15. Для поліпшення трофіки та відновлення еластичності шкіри. 
16. Для відновлення контурів тіла. Для попередження порушень мікроциркуляції та підтримки адекватної вікової циркуляції. 


Протипоказання.
1. Гострі інфекції. 
2. Лихоманка. 
3. Захворювання в стадії загострення. 
4. Шкірні інфекції. 
5. Тромбофлебіти. 
6. Сечокам'яна хвороба. 
7. Гіпертонічна хвороба III ступеня. 
8. Ішемічна хвороба II-III ступеня. 
9. Інфаркт міокарда. 
10. Онкологічні захворювання. 


Для сеансу гідромасажу необхідно: Для сеансу знадобляться тільки рушник і тапочки. І купальник, якщо ви не любите оголюватися. Можете захопити - на вибір - всю свою втому, напругу, дратівливість, безсоння, невдоволення шкірою, вагою, здоров'ям і зовнішнім виглядом, натруджені ніжки, нервозність, целюліт, загальну слабкість і навіть вік! Брати з собою відмінний настрій не обов'язково. 

Ми обіцяємо подарувати його Вам. 

Популярні процедури

Галокліматична камера

Основними показаннями до призначення ...

лип. 02 2014

Read more

Лікувальні ванни

Мінеральні ванни надають сприятливу дію на весь ...

лип. 02 2014

Read more

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія – методика моніторного очищення ...

лип. 02 2014

Read more

  Цікаві місця

Музей Івана Франка

Літературно-меморіальний музей Івана Франка — музей, ...

черв. 28 2014

Read more

Вододохреща у с. Соколівка

Неповторінсть та автентичність  гуцульських звичаїв та ...

черв. 23 2014

Read more

г. Копілаш

черв. 23 2014

Read more

Підпишіться на новини

Введіть свою електронну адресу в форму нижче

Ми поважаємо Ваше право на приватність.

Ваші дані не будуть передані іншим особам. 

Нові маршрути

Scroll to top